Pages Menu
Categories Menu

jak wychowac akita inu

jak wychowac akita inu

HOT OFF prasie! Nowa brytyjska komedia Pokazuje na rok 2014

Więc kochasz Dibley, adorować Fawlty, i nie można żyć bez owsianka. Ale jeśli tak jak ja, jesteś trochę dość niekończących się ponownych uruchomień klasyków brytyjskiego złota, to jest to artykuł dla Ciebie. Łatwo jest myśleć, że po prostu nie robią je jak kiedyś, ale z tak wieloma kanałami produkujących najwyższej jakości komedii jest tyle nowych rzeczy wielkie, jak tam nigdy nie było.http://harmoniasmakow.pl/azjatyckie-produkty-bezglutenowe W rzeczywistości istnieją górę trzydziestu brytyjskich spektakli komediowych produkcji gotowy uderzyć mały ekran w przyszłym roku. Oto łapanki kilka.

GREATEST wstać komików (kanał 5)

Jeśli jesteś trochę geek komedii jak ja to prawdopodobnie aby przejść na stronę kliknij tutaj. trochę fan tych Kanał 5 lista programów. Jest winny przyjemność, ale wszyscy to zrobić. Najnowsza oferta jest największa góra pięćdziesiąt wstać komików wszech czasów w tym trzy godziny specjalnego.

Wydawanie pieniędzy Dave’a (Dave)

Dobrze jest to nowa podjąć Miliony Brewstera. duety gwiazd wyrzucanych do odległych miejsc i wyzwał wydać do ÂŁ10,000 pieniędzy kanałowa Dave’a w ciągu zaledwie 24 godzin. To może wydawać się łatwe, ale są nieszczęsnych profligates twarz surowe zasady, można tylko przegrać 10% zakładów wysypka na twarzy i fantów jeżeli posiadają nawet jednego grosza.

Hank ZIPSTER (CBBC)

Nie wszystkie wielkie brytyjskie komedie pokazy mają być dla dorosłych. Szereg nowości dzieci komedia z Henry Winkler, co teraz tam nie ma się jak o tym ?! Jest inspirowana serii książek Hank Zipzer: Greatest underachiever świata, napisany przez wielkiego samego człowieka. Serial zapowiada się w szybkim tempie i zabawne, jak wynika z 12-letniego Henry’ego ‚Hanka’ Zipzer, inteligentny i pomysłowy chłopiec z unikalnego spojrzenia na rzeczy dla Hank ma dysleksję, a gdy pojawią się problemy, zajmuje się nimi we własnym szczególny sposób – oddanie go na bezpośrednim kursie kolizyjnym z jego nauczycieli i rodziców.

Artykuł napisany przez: