Pages Menu
Categories Menu

jak wychowac akite

jak wychowac akite

2 psy nigdy nie należy zakład po torze psa

Jeśli spojrzeć na wyścig psów, istnieje tak wiele czynników, że trudno jest wiedzieć, który z nich jest najważniejszy. Stanowisko Post, klasy, odsetek zwycięstw, quinielas i procenty TRIFECTA. I, oczywiście, trzeba wziąć pod uwagę styl jazdy każdego psa i jak odnosi się do biegu stylem inne psy „w tym wyścigu.sportowesuple.pl/11-odzywki-bialkowe

Czy nie byłoby miło, gdyby nie było to skrót lub dwa, które sprawiają, że łatwiej odebrać psy, które są prawdziwe pretendentów? Albo, jeszcze lepiej, czy nie byłoby wspaniale, gdyby można wyrzucić z pewnymi mało pretendentów zanim naprawdę się w dół do bliższego zapoznania się z psami, którzy mają szansę w tym wyścigu?

Cóż, z mojego doświadczenia ponad 30 lat chartów upośledza w niektórych ras, istnieje kilka skrótów, które niemal zawsze pracują, aby pozbyć się psów, którzy naprawdę nie mają szans. Przede wszystkim znaleźć psa, który porusza się w klasie.

Spójrz na ostatnie dwa wyścigi psa. Jeśli pies przeniósł się w klasie i nie zrobić lepiej niż na trzecim miejscu, to bym zostawić tego psa z moich zakładów. Czemu? I zrozumieć, że pies nie jest gotowy – dla co kiedykolwiek powodu – w konkursie on stoi w tej klasie. Może to młody pies, po prostu przesuwając się po raz pierwszy, a on potrzebuje więcej doświadczenia lub po prostu więcej wyścigów, aby znaleźć swoje nogi.

Może to starszy pies, który spowalnia i musi być na niższym stopniem przyjść. A może on nie tylko kaliber uruchomić z klasy, że jest w dzisiaj i nigdy nie będzie. To naprawdę nie ma znaczenia, w tym wyścigu, dlaczego nie ma go. Liczy się to, że nie chcesz, aby postawić na psy, które nie mogą przyjść.

Drugi pies nie będzie postawić na to rodzaj psa, który w jakiś sposób udaje się utrzymać w klasie tylko o wygranej lub działa w pieniądze dość często tak, że nie spadnie na ziemię. Taki pies może prowadzić cię do szału, ponieważ każdy raz na jakiś czas, to przyjdzie i nie będzie musiał go i będziesz przeklinał mnie mówiąc, że nie postawić na nim.

Należy jednak pamiętać, że jeśli założyć, że za każdym razem, gdy jest uruchamiany, można stracić pieniądze. Pewnie, że przychodzi, ale bardzo niekonsekwentnie halluksy. Naprawdę nie chce się założyć tego psa, kiedy to wygrał, ponieważ nie jest prawdopodobne, aby wygrać back-to-back wyścigów, wierz mi.

Istnieją inne psy, które nigdy nie postawić na, ale te dwa są na szczycie mojej listy.

Chcesz wygrać na torze psa? Pobierz Win z EB w Kindle lub książka na Amazon. Porady, kąty i informacji, które pomogą Ci utrudniać lepszym od kogoś, kto został „zamiar psów” przez prawie 40 lat.

Artykuł napisany przez: