Pages Menu
Categories Menu

jak wytresowac akite

jak wytresowac akite

Amerykanin, który ma bzika na punkcie kultury chińskiej

Lloyd Doppman, emerytowany urzędnik policji o niebieskich oczach, jest Amerykaninem. Ale trzeba być zaskoczony, kiedy mówi. On nie tylko mówi płynnie po chińsku, ale także mówi niektóre chińskie idiomów i wiersze w dynastii Tang. Jego Chiński kaligrafii jest lepszy od zwykłych Chińczyków, nie wspominając o jego zrozumienie na chińskiej kulturze jak sztuce obsługujących herbaty, chińskiej kaligrafii i malarstwa.http://poradniastopy.pl/rehabilitacja-stopy-i-stawu-skokowego/ Był również do wielu naturalnych malowniczych miejscach w Chinach, a on jest prawdziwym Chiny ręcznie.

Lloyd urodziła się w Nowym Jorku. Gdy był dzieckiem, jego rodzice często zabierał go do portu Manhattan, gdzie zobaczył kilka chińskich znaków i był bardzo szalony o nich. Ale zapraszamy na naszą stronę internetową jego rodzice powiedzieli mu, że jest to zbyt trudne do opanowania tych znaków. Jego sen zakończył się w tym czasie. Lloyd został wpisany do armii w wieku 19 lat i został wysłany do Korei, gdzie nauczył się koreański. Po tym, miał szansę pojechać do Japonii i nauczył się japońskiego tam. Stopniowo okazało się, że obie kultury koreańskiej i japońskiej kultury mają wpływ kultury chińskiej.

jak wytresowac akite

Lloyd powrócił do Nowego Jorku i stał się policja. Aby nauczyć się chińskiego studnia jest wymogiem jego praca jest. Więc uczęszczał kursy chińskie i był szkolony przez żonę swego kolegi, który jest Chińczykiem. Więc jego chiński postęp jest bardzo duże. Aby nauczyć się chińskiego dobrze jest jego celem. Nauczył tyle Chińczyków od ponad 20 lat. Ze względu na pracę, Lloyd wraz ze swoim kolegą Li Mingyi musi iść w podróży służbowej do Azji co roku. Podróżują przez wiele krajów i regionów. Li Mingyi jest odpowiedzialny za mówienie Catonese i Lloyd jest odpowiedzialny za mówienie chińskiego mandaryńskiego.

Lloyd uwielbia pisać chińskiej kaligrafii. On wie, że styl Kai kaligrafii jest podstawą, ale styl pisania Cao kaligrafii jest swobodniejszy.
Artykuł napisany przez: