Pages Menu
Categories Menu

akita jak wychowac

akita jak wychowac Jednak, to był świetny sposób na spędzenie popołudnia przed Yankees wziął na promienie, ale ogień spalił się we mnie przez jakiś czas po powrocie do domu.

Zacząłem szorowania każdy artykuł mogłem o wyścigach konnych szuka hack. Nie było odpowiedzi inne niż spędzać duże ilości czasu na naukę tajniki biznesu. Ale byłaby to praca na cały etat. Szukam hack.operacja na haluksy Sposób, aby przejść do utworu z żadnego zaplecza pracy i dokonać zabijania. Zdecydowałem, że nie ma hack, który będzie działać dobrze. Ale mój Hack warto spróbować.

Postanowiłem spróbować mój siekać podczas podróży służbowej do Las Vegas. Musiałem pracować przez 3 dni, a następnie moja żona wylatujące spędzić weekend ze mną. Więc postanowiłem wykorzystać swój wolny czas w Sports Book i spróbuj feniko.pl mój wyścigów konnych włamać.

To jest proste i łatwe. Nie trzeba kupować żadnych form lub kosztowne „arkusz końcówki Handicapper za”. Wystarczy odpracować szanse. Będę leżał go dla Ciebie krok po kroku.

Hack

1. Spójrz na każdym wyścigu i znaleźć szanse na faworyta. Zazwyczaj robię to około 5 minut przed końcem, aż po czasie. Lubię wiedzieć, że mój wybór będzie prawdopodobnie nadal będzie ważna przyjść czas wyścigu.

2. Znajdź 2 i 3 ulubione konie w wyścigu na podstawie bieżących kursów.

3. Jeśli 2nd ulubiona ma szanse na 3 TO1 lub gorzej i 3rd ulubionym ma szanse na 4 do 1 lub gorzej, Sprzedam zwycięstwo dla kursów na ulubionego konia.

4. Jeżeli kurs nie są inline z tym, co już wspomniałem, nie przeszkadza Zakłady na wyścigu w ogóle.

To działa najlepiej z simulcast jak w Vegas, ponieważ masz mnóstwo ras do wyboru. Ale będą też pracować na torze. Gdy na torze chciałbym umieścić pokaz zakład $ 2 na długie ujęcie, gdy kurs nie działają dla mnie, aby wybrać zwycięzcę. To nie jest dobry zakład, ale daje mi trochę zabawy za jedyne $ 2 dolarów.

Artykuł napisany przez: