Pages Menu
Categories Menu

jak wychowac akite amerykanska

jak wychowac akite amerykanska

Am I Psychic – Tak, jesteś psychiczny!

Wystarczy zadać pytanie: „Czy jestem psychiczna?” Prawdopodobnie oznacza to, że jesteś, a jeszcze lepiej, że można nauczyć się korzystać ci psychiczną moc! Pozwól mi wyjaśnić, dlaczego pytaniem na pytanie: „Czy jestem psychiczna?” Jest to pierwszy krok do bycia medium.

Aby dowiedzieć się, musimy zdobyć wiedzę i umiejętności. Ale na ogół tylko dowiedzieć się, co uważamy za prawdziwe. Fakt, że zadał pytanie „Czy jestem psychiczna?” sugeruje, że już wierzą (lub są przygotowane do rozważenia możliwości), że jesteś psychiczny. Może trzeba było doświadczenie, które po prostu nie mogą być przypisane przypadek.

Wadą powyższego jest, że to jest bardzo trudne dla każdego, kto nie wierzy, że mamy zdolności psychiczne, w celu uzyskania jakiegokolwiek psychicznego wiedzę lub rozwijać umiejętności psychicznych. Tak więc spodziewać się wielu sceptyków, a jeśli nie mieli przeżyć psychicznych, Ty też mogą być sceptyczni. (A wspólne doświadczenie psychiczne jest, aby wiedzieć kilka sekund przed dzwonków, że to będzie dzwonił).

Innym wymogiem do uzyskania wiedzy i umiejętności psychiczne psychiczne jest, że stwierdzenie „wszyscy mamy jakąś psychiczną siłę” – powinno być prawdziwe. Mogę mówić tylko o tym, co mam doświadczenie, które jest to, że psychiczne techniki, takie jak zdalny podgląd i pracy radiestezja i że te zaufane techniki psychiczne mogą być wykorzystywane do pozyskiwania informacji na temat przyszłych zdarzeń – więcej o tym później.

Podobnie jak wiele ludzkich zdolności możemy spodziewać się, że niektórzy z nas będzie bardziej utalentowany jest wykorzystanie naszych umiejętności psychiczne niż inne, ale wszystkie umiejętności można poprawić z oddaniem i praktyce – psychiczna moc nie jest wyjątkiem. Nawiasem mówiąc, „psychiczny moc” jest mylące, ponieważ nie ma nic na temat tych subtelnych potężne błyski informacji, które otrzymujemy o przyszłych wydarzeniach.
Artykuł napisany przez: